همه چیز درباره کانکس و خانه پیش ساخته

Previous Next

کانکس پانلی

کانکس های پانلی را می توان در هفده بخش کانکس پانلی متفاوت بررسی کرد که عباتند از، کانکس اداری پانلی، کانکس مدیریتی پانلی، کانکس نگهبانی پانلی، کانکس سرویس بهداشتی پانلی، کانکس سرایداری پانلی، کانکس فروشگاهی پانلی، کانکس آشپزخانه پانلی، کانکس ساندویچ پانلی، کمپ خوابگاهی پانلی، ساختمان پانلی، خانه پیش ساخته پانلی، کانکس چرخدار پانلی، کانکس کارگری پانلی، کیوسک پانلی، مدرسه پیش ساخته و در نهایت کانکس چند طبقه

١) كانكس ادارى پانلى: طراحی و ساخت انواع کانکس ها و ساختمانهای پیش ساخته با ساندویچ پانل که بهترین نوع عایق حرارتی و با عمر بیش از 50 سال خواهد بود.  
٢) كانكس مديريتى پانلى: جهت اسکان مدیران و مهندسان عزیز در پروژه های عمرانی بهترین نوع کانکس ، اتاقک هایی است که با پانل ساخته می شوند.
٣) كانكس نگهبانى پانلى: با توجه به استقرار دایمی نگهبانان در شرایط مختلف اقلیمی یکی از بهترین انتخابها جهت کانکس سرایداری،فضایی است که با عایق پلی اورتان پانلی ایزوله شده باشد.
٤) كانكس سرويس بهداشتى پانلى: با توجه به حفظ اصول بهداشتی و نیاز به شستشوی دایمی این نوع از سازه ها، بهتر است که از ساندویچ پانل استفاده شود که در برابر نم و رطوبت محیط مقاوم بوده و عمر بسیار طولانی دارد.
٥) كانكس سرایداری پانلى: کانکسی که در برابر ورود گرد و غبار و سرما و گرما مقاوم است.
٦) كانكس فروشگاهى پانلى: این نوع از سازه های سیار نیاز به تحمل وزن تجهیزات نصب شده در آن را دارند، لذا پیشنهاد و تجربه ما به شما کمک می کند که حتما از کانکس فروشگاهی پانلی بهره مند شوید.
٧) كانكس آشپزخانه پانلى:این نوع از آشپزخانه های سیار نیاز به نظافت دایم دارند و پانل مقاوم تر از کانکس های معمولی می باشد.
٨) كانكس بانك سيار پانلى: با توجه به حساسیت خاص دستگاه های نصب شده در بانک های پرتابل ،بهترین انتخاب atm از نوع پانلی می باشد.
٩) نصب و اجراى ساندويچ پانل:ساخت و طراحی و اجرای انواع خانه ها ی پیش ساخته و سازه با پانل ساندویچی
١٠) كمپ خوابگاهى پانلى: کمپ های بزرگ پروژه ها نیاز به مقاومت در برابر زلزله و طوفانها دارند و حتما می بایست قابل جمع آوری و نصب مجدد باشند که بهترین متریال از نوع کمپ های مدولار پانلی است.
١١) ساختمان پانلى: ساختمانهای پانلی پیش ساخته ضد زلزله
١٢) خانه پيش ساخته با ساندويچ پانل: این نوع ساختمانهای کانکسی کمتر از 25 روز قابل نصب می باشند.
١٣) كانكس چرخدار پانلى: جهت تردد در جاده ها و خیابانها و تحمل دست اندازها بهترین پیشنهاد می باشند.
١٤) كانكس كارگرى با پانل: یک سرمایه گذاری ابدی برای همیشه و در همه پروژه ها.
١٥) كيوسك پانلى: کیوسکی که هیچوقت خسارت نمی بیند.
١٦) مدرسه پيش ساخته پانلى
١٧) كانكس چند طبقه

آدرس و موقعیت

دفتر مرکزی: تهران ، کارگر شمالی ، پلاک 1372

تلفن: 021-88330732/3

تلفن: 021-88025393

اطلاعات تماس

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

موبایل: 09021354260

موبایل: 09121354260

کلمات کلیدی